Trendy letní účesy a módní outfity, s kterými zazáříte!

Každá letní sezóna má své speciální trendy, které se hodí k horkému počasí. Účes, outfit i doplňky vybíráme podle potřeb, ale obecně se pro léto hodí krátké sestřihy, vzdušnější outfity a otevřená nebo prodyšná obuv. Pojďme se podívat, které trendy budou v létě vévodit.

Léto je tady – jak se nechat ostříhat?

V létě tradičně vše zkracujeme, ať už jsou to vlasy, sukně nebo kalhoty. Co se týče účesů, záleží na tom, co upřednostňujete, ale i ženy s oblibou v delších vlasech většinou v létě zastřihnou konečky, nebo si nechají udělat prostřih, který vlasy provzdušní. Krátkovlasé ženy mohou volit z řady účesů, ať od polodlouhých mikád, až po zastřihnuté ježky. Trendem u mladších ročníků je osová nesouměrnost.

Často můžete vidět mikádo, které má zakončení na každé straně jinak dlouhé, zastřihují se i křivé ofiny, jejichž pěšinka nerespektuje tu přirozenou. Velmi praktické jsou účesy, kdy pod dlouhými vlasy vyholíme hlavu ke krku. Kdo má husté vlasy může si tento sestřih dovolit a vyhnout se tak nadměrnému pocení, které bohatá hříva v létě vyvolává.

Co se týče barvení vlasů, pozorujeme spíše příklon k přirozenosti, takže spíše podpořte původní barvu a dbejte na správnou péči. Zvlášť v létě hrozí vysušení vlasových kořínků a roztřepení konečků, proto používejte průběžně kúry na vlasy a chraňte je před přímým sluncem kloboukem nebo jiným stínem.

Letní outfity – co a jak kombinovat?

Nejoblíbenější je v létě outfity, které se skládají z jednoho kusu, takže nemusíte vybírat jaký top k nim kombinovat. Klasikou jsou šaty všech typů, krátké, maxi, s rukávy různých délek nebo s ramínky. Velkým hitem jsou také overaly, které jsou stylové a najdete je také v dlouhém i krátkém provedení. Zvolíte-li sukni, šortky nebo volné široké kalhoty, promyslete, čím je doplníte.

Jednoduché pravidlo zní: kousky spolu musí buď ladit barevně, nebo nechte jeden vyniknout a doplňte ho neutrálním topem. Dámská móda nabízí obrovské množství halenek, triček, polokošil a tílek. Momentálně jdou do módy jednoduchá obyčejná delší trička kombinovaná s šortkami, které se pod dlouhým střihem zcela schovají, a děvčata tak vypadají, jako by vyrazila bez kalhot.

Letní modely mohou skvěle podtrhnout dobře zvolené boty. Vyberte si, jestli vám víc sedí žabky, sandály, espadrilky, boty s klínem nebo sportovnější obutí k šortkám. Pro léto se hodí také tenisky, inspirujte se třeba modely Guess sneakers.

Jaké doplňky k letním outfitům volit?

Léto je také časem módních doplňků, protože s parnem musíme myslet na ochranu před sluncem, zároveň potřebujeme kabelky, do kterých se všechny doplňky vlezou a budou se hodit třeba i na pláž. Nutností je alespoň jeden klobouk, který nám sedí. Vybírejte ze slaměných nebo látkových. U vody oceníte také sluneční brýle.

Nebojte se nasadit na nos extravagantnější kousek, který bude barevně ladit s plavkami. Další letní vychytávkou je hedvábný šátek, který zvládá plnit hned několik funkcí. Můžete ho nosit na krku, aby vás neofouklo, na ramenou, abyste se nespálila a naučíte-li se zavinovat, můžete z něj vytvořit i skvělou sukni nebo šaty, kterou vykouzlíte raz dva třeba přímo na pláži.

Co se týče kabelek, můžete si inspirovat maxi taškami a plážovými taškami, do města je pěkná třeba moschino kabelka nebo odlehčené kabelky z udržitelných materiálů.

0 Share
0 Tweet
0 Share
0 Share
0 Share
0 Share
Related Posts
Read More
Being in a relationship with someone can be a rewarding experience. You will have someone to confide in,…
Total
0
Share