Jan 15, 2024

Oblíbené hrací automaty v Praze

O hazardní zábavu je mezi českými hráči z různých měst velký zájem. Praha není v tomto ohledu výjimkou. Ze všech typů her jsou nejoblíbenější výherní automaty.

Zeus od SimplePlay

Děj automatu byl věnován Fantastice a Divinity. Výrobce uvedl tento výherní automat na trh v roce 2019. Jeho RTP činí 96,16 % a volatilita je na vysoké úrovni. Hráč může vyhrát až 1 510 000 mincí za jedno roztočení. Online kasíno slovensko nabízí ceny pro tuto hru.

Automat má čtvercovou hrací plochu se stejným počtem válců a 5 řadami. Výherní kombinace lze tvořit v 720 směrech. K jejich vytvoření je zapotřebí 3, 4 nebo 5 stejných symbolů.

Hráč může na svitek vsadit od 2,5 do 500 kreditů. Hodnota mince je nastavena v rozmezí 0,05-1. Na jednu řadu lze vsadit 1 až 10 mincí. Ve hře je pouze jedna bonusová možnost – jackpot.

Herní ikony rozpočtové úrovně byly vytvořeny v podobě hracích karet, konkrétně: 9, 10, J, Q, K, A. Ve výherních kombinacích přinášejí výhru 5 až 100 herních mincí. Ikony střední úrovně byly vytvořeny v podobě:

 • Přilba.
 • Meče
 • Trojzubec.
 • Příšera.

Kombinace s výše uvedenými ikonami přinášejí 35 až 200 mincí. Nejhodnotnějšími symboly jsou dívka s mečem a dívka s rohy. Tyto karty přinášejí 60, 120 nebo 250 mincí. 

Souboj bohů od společnosti Fugaso

Historický výherní automat, který byl vyvinut v roce 2020. Patří do segmentu s vysokou volatilitou. Maximální výhra na jedno roztočení činí 154 440 herních mincí. 

Teoretický index návratnosti se rovná 96,5 %. Na jedno roztočení můžete vsadit maximálně 0,20 a maximálně 40 mincí. Na herní ploše se nachází 5 válců, které jsou umístěny ve třech řadách. Výherní kombinace se skládají z 243 výherních směrů.

Hra nabízí řadu doplňkových funkcí:

 • Jackpot.
 • Roztočení zdarma: Výherní bonusy a bonusové hry.
 • Opakované svitky.
 • Symbol Scatter.

Jackpot ve slotu je progresivní a poskytuje tři úrovně: Mini, Midi, Maxi. Aktuální výši výhry pro každou z variant jackpotu si můžete prohlédnout v příslušných políčkách s obrázky na hrudi, která se nacházejí pod hracím polem.

Levné ikony byly představeny v podobě písmen starořecké abecedy – Omega, Psi, Sigma, Phyta a Delta. Drahé ikony byly navrženy jako obrazy různých bohů – Artemidy, Área, Aidy, Athény a Dia.

Los Apaches od Popok Gaming

Výherní automat s historickou tematikou, ve kterém můžete během jediného roztočení vyhrát maso v hodnotě až 15 000 000 mincí v kasinové měně. Variabilita slotu je střední a míra výplaty pro hráče činí 95,51 %. Hra byla vydána v roce 2021.

Hrací pole obsahuje 4 řady, na kterých je umístěno 5 válců. Výherní kombinace se tvoří na 30 výherních řadách se stejnými ikonami po 3, 4 nebo 5 kusech. Na jedno roztočení můžete vsadit od 25 do 15 000 kreditů.

Hra má několik bonusových funkcí:

 • Volná roztočení.
 • Jackpot: Vítězství ve všech kolech, které se odehrávají v průběhu hry.
 • Symbol Wild.
 • Symbol Scatter.
 • Symbol Scatter.

Levné ikony mají podobu symbolů různých barev – fialové, červené, žluté, zelené a modré. Za ně získáte až 22 500 kreditů. Drahé ikony jsou Obereg, Buben, Dívka a Náčelník, jejichž kombinace vynášejí až 150 000 mincí.

Scuba Fishing by RTG Slots

Výherní automat z žánru “Animals”, který se zaměřuje na rybolov v oceánu. Byla představena v roce 2018. Patří do kategorie výherních automatů s nízkou variabilitou. Teoretická míra návratnosti činí 94,6 %.

Na jeden hod lze nahrát minimálně 0,20 mincí a maximálně 100 mincí. Hrací pole má 3 řady a 3 válce. Kombinace se tvoří ve 27 směrech. K vytvoření kombinací jsou zapotřebí 3 stejné ikony.

Hra má bonusové funkce, a to:

 • Opakovaná roztočení.
 • Rozšiřující se ikony.
 • Padající ikony ve skupinách.
 • Symbol Wild.

Levné ikony byly vytvořeny v podobě žlutého a růžového korálu, mušle a hvězdice. Kombinace s nimi přinášejí 8 až 12 mincí. Průměrné v ceně jsou ikony červené a zelené ryby, ježka a modrožluté ryby. Za ně hráč obdrží 20 až 80 mincí. Nejlukrativnější symbol – Mečoun, který přináší až 200 mincí za kombinaci.

Při výběru výherních automatů věnují čeští uživatelé velkou pozornost originalitě jejich příběhů a také stylu designu. Nejvíce se jim líbí hry z kategorií “Historie”, “Božstva”, “Fantasy” a “Zvířata”.

Support Prague Morning!

We are proud to provide our readers from around the world with independent, and unbiased news for free.

Our dedicated team supports the local community, foreign residents and visitors of all nationalities through our website, social media and newsletter.

We appreciate that not everyone can afford to pay for our services but if you are able to, we ask you to support Prague Morning by making a contribution – no matter how small 🙂 .

Tell more about your business

Tell us about your.

Tell us about your.

Tell us about your.

Tell us about your.

Tell us about your.

Thank You, It`s All Good

We will come back to you within 24 housr with our proporsal

Tell us about your.