May 16, 2024

Vzorované letní šaty – prohlédněte si nejzajímavější modely!

Letní šaty nemusí představovat nudu a šeď, ba naopak! Prohlédněte si nejmódnější letní šaty a vsaďte na zajímavé vzory. Hitem jsou například modely s abstraktním vzorem. Šaty s abstraktním vzorem jsou tím nejlepším způsobem, jak upoutat pozornost a dokázat, že se nebojíte experimentovat.

Na látkách nejmódnějších šatů se objevují geometrické motivy, které jsou tuto sezónu mimořádně módní, inspirované abstraktní malbou, ve které najdete různé tvary a vzory. Barevné kompozice vás přímo vybízejí ke hře s celou stylingovou strukturou. Šaty s geometrickými vzory v nejzajímavější verzi by měly zaujmout i střihem a barvou. Zvolte si asymetrický střih nebo šaty s průstřihy a nechte odstíny vzoru ovládnout šťavnaté výrazné barvy jako jsou například kobaltová, zelená, oranžová, růžová a fialová. Trendy 70. let jsou stále v kurzu.

  • Vzorované šaty na léto

Dalším oblíbeným hitem jsou šaty se zvířecími potisky, ale největší tradici mají květinové motivy. Šaty a overaly se zvířecím potiskem se hodí na večírek i procházku po pláži, stačí sáhnout po vhodném střihu. Vypasované minišaty s volány například s hadími motivy jsou perfektní volbou pro jedinečný vzhled. Pro milovnice boho stylu jsou ideální například vzdušné šaty celé zdobené vzory připomínajícími například paví pera či srst leoparda. Vyberte si například na https://modivo.cz/c/damske/obleceni/saty-a-overaly. Sáhnout můžete po modelech značek Only, Mango, Morgan či Gap.

  • Letní šaty vyžadují vhodné doplňky

Při výběru doplňků ke vzorovaným šatům pamatujte na to, že by měly doplňovat vzhled, takže si můžete vybrat z doplňků zdobených ladícím motivem nebo v hladké verzi, ale s dalšími ozdobami, jako jsou kamínky. Vzorované šaty na ramínka jsou pro vítání léta jako stvořené. Prolamované elegantní sandálky či balerínky se k nim budou skvěle hodit. V šatníku každé ženy by neměly chybět vzorované minišaty, které s teniskami vytvoří zajímavé duo. Elegantní maxi šaty s módním vzorem jsou dobrou příležitostí k nošení sandálů na vysokém podpatku a platformě nebo modelu na podpatku, navíc zdobeného kamínky. Možností je nepřeberné množství a je jen na vás, pro jaké doplňky k šatům se rozhodnete.

  • Letní šaty s květinovými motivy potěší každou ženu

Módní návrháři připravují květinové motivy, kdy čerpají ze skutečné přírody. Vaše letní šaty https://modivo.cz/c/damske/obleceni/saty-a-overaly/letni-saty tak mohou mít potisk kopretin, listů kapradin, ale i růží či pivoněk. Vsaďte na jedinečné vzory, díky kterým zazáříte ve společnosti svých blízkých.

Vyberte si ty nejzajímavější modely, ve kterých oslníte. Víme, že ne každá žena ráda ukazuje své nohy. Letní šaty v maxi délce budou proto ty pravé. Podívejte se do kategorie letní šaty, kde najdete krásné návrhy na dlouhé letní šaty. Stačí si jen vybrat vhodnou barvu a motiv. Čekají na vás šaty se zajímavými vzory a módními střihy. Pokud se vám nelíbí vzorované šaty, sáhnout můžete i po tlumenějších barvách. Slaďte je s jemnými sandály, kabelkou a luxusními slunečními brýlemi. Budete vypadat jako filmová hvězda.

Support Prague Morning!

We are proud to provide our readers from around the world with independent, and unbiased news for free.

Our dedicated team supports the local community, foreign residents and visitors of all nationalities through our website, social media and newsletter.

We appreciate that not everyone can afford to pay for our services but if you are able to, we ask you to support Prague Morning by making a contribution – no matter how small 🙂 .

Tell more about your business

Tell us about your.

Tell us about your.

Tell us about your.

Tell us about your.

Tell us about your.

Thank You, It`s All Good

We will come back to you within 24 housr with our proporsal

Tell us about your.