Feb 18, 2024

Recenze hry Plinko

Okamžité kasinové hry jsou populární již mnoho let a Plinko je jedním z předních představitelů této kategorie. Plinko nabízí více možností výběru než jeho protějšky, jako jsou například stírací losy, a umožňuje hráčům sázet podle jejich stylu hry. Tato verze jde ještě dál, s čtyřmi různými aspekty, které lze upravit. Co se týče vzhledu Plinka, je spíše minimalistický. Herní pole je zobrazeno na jednolitém šedém pozadí, s různými potenciálními výhrami viditelnými dole.

Plinko automat

Pro ty, kteří neznají Plinko, je inspirováno japonskou arkádovou hrou ‘Pachinko’. Kulička začíná nahoře uprostřed herního pole a různé kolíky na herním poli ji směřují do různých směrů. Potenciální výhry přímo odpovídají místu, kde kulička přistane, což je zobrazeno hodnotou násobitele na každém místě. Je to jednoduchá a rychlá hra, každé kolo trvá jen několik sekund! Tuto hru vytvořila společnost Gaming Corps, švédský poskytovatel, který je v oboru od roku 2016. Vytvořili řadu okamžitých her, stolních her a hracích automatů, které si získaly uznání mnoha hráčů. V jejich portfoliu najdete různé hry, včetně Jet Lucky, Coin Miner a Clumsy Witch.

Speciální symboly

V Plinku nejsou žádné speciální symboly v pravém slova smyslu. Existují však různé potenciální násobitele výher, které je třeba sledovat. Jak bylo zmíněno výše, tyto se nacházejí na spodní části obrazovky, s maximálním potenciálním násobitelem až 3200krát vklad. Minimální hodnota je 0,1krát vklad, s širokým rozpětím mezi násobiteli. Tyto hodnoty lze zvýšit nebo snížit úpravou uvedených možností níže.

Bonusy a jackpoty

Bohužel, v Plinku není žádný specifický bonusový režim, ale existuje mnoho možností pro hráče. První je samozřejmě velikost sázky, která začíná na minimu 0,20 za kuličku. Hráči mohou také měnit počet padajících kuliček jedním kliknutím, od 1 do 10. Pokud padne více kuliček, začnou na stejném místě, než se od sebe oddělí, jak se kutálí po herním poli. Samozřejmě počet kuliček ovlivní velikost sázky, celková částka je viditelná dole vpravo.

Náš dojem z hry Plinko v online kasinech

Plinko se ukazuje jako vzrušující minihra s jedinečným designem, která je ideální jak pro začátečníky, tak pro zkušené hráče. Vynikající jsou především atraktivní výplatní poměr a slibné šance na výhru. V některých variantách hry lze vyhrát až 10 000 dolarů. Verze Plinka od MyStake nás zvlášť zaujala díky jejím rozmanitým funkcím, včetně možnosti současně spustit až dvacet disků. To přináší do hry dynamický prvek, když se některé disky zigzagově pohybují k hrotům pyramidy, čímž zvyšují pravděpodobnost zasažení vyšších násobitelů.

Support Prague Morning!

We are proud to provide our readers from around the world with independent, and unbiased news for free.

Our dedicated team supports the local community, foreign residents and visitors of all nationalities through our website, social media and newsletter.

We appreciate that not everyone can afford to pay for our services but if you are able to, we ask you to support Prague Morning by making a contribution – no matter how small 🙂 .

Tell more about your business

Tell us about your.

Tell us about your.

Tell us about your.

Tell us about your.

Tell us about your.

Thank You, It`s All Good

We will come back to you within 24 housr with our proporsal

Tell us about your.