Feb 18, 2024

Euro-2024. Tým Albánie. Představení týmu

Mezi účastníky Euro-2024 se do turnaje vydává tým s charakteristickým přezdívkou “Červeno-černí” a symbolikou “Horských orlů” – tým Albánie. Podruhé se dostávají na evropský fotbalový turnaj, Albánci směřují k potvrzení svého místa ve světovém fotbale.

Jednota, odhodlání a ambice jsou jejich hlavními zbraněmi v boji o úspěch, navzdory svému skromnému hodnocení FIFA (62. místo). I když sázkové kanceláře nevěří v albánský tým, je to dobrá příležitost k předpovídání překvapení. Pro sázky na Euro-2024 se hodí sázková kancelář Mostbet, kde vždy najdete širokou škálu a kurzové nabídky na zápasy. Sázky můžete uzavírat pomocí Mostbet CZ App.

Skupina Albánie na Euro-2024

Albánie začne turnaj ve skupině B, kde se setká s fotbalovými velikány – Španělskem, Chorvatskem a Itálií. Zahajují svou cestu 15. června utkáním s Itálií a “Horské orly” jsou odhodlány prokázat svou konkurenceschopnost. Následující zápasy 19. a 24. června proti Chorvatsku a Španělsku se stanou historickými okamžiky, kde albánský tým bude usilovat o zapsání svého jména do fotbalové kroniky Euro-2024. Dokážou Albánci získat alespoň jedno bod v tak silné skupině? To je velká otázka, ale tím bude turnaj jen zajímavější.

Lídři a hlavní trenér Albánie

Krisťan Aslani, mladý talent z “Interu”, se stává jedním z nejperspektivnějších hráčů tohoto týmu. Jeho styl, podobný argentinskému, slibuje vnést techničnost do středu pole. Euro-2024 může být pro něj skvělou platformou k projevení svého talentu. Berat Džimšiti z “Atalanty” – veterán, spolehlivě uzavírající obranu. Jeho univerzálnost a spolehlivost ho činí důležitým prvkem ve “skupině smrti”. Nedim Bajrami, hráč “Sassuola”, přináší technickou kreativitu do středu pole. Navzdory nestabilitě v klubové kariéře je jeho role ve úspěšné kvalifikaci klíčovým faktorem pro tým. Dalším lídrem týmu je Elsajd Hysaj. S více než 80 zápasy za národní tým a zkušenostmi v Serii A je jeho role důležitá nejen na hřišti, ale i v týmové dynamice.

Na trenérském postu je Silvinjo, mladý a perspektivní specialista. Riziko přijaté fotbalovou federací se vyplatilo účastí na Euro-2024. Jeho strategický přístup a týmová spolupráce s asistenty ho činí klíčovým prvkem úspěchu Albánie.

Co očekávat od Albánie na Euro-2024?

Reprezentace Albánie, pod vedením Silvinja, představuje tým s chaotickým přístupem k útočným akcím. Na rozdíl od přísného plánu pozici, Albánci upřednostňují nízkou útočnou strategii založenou na individuálních projevech hráčů. Tým má rád improvizaci a vyniká chaotickou útočnou taktikou. S osmi potenciálními lídry může tým spoléhat na jakéhokoli hráče v útoku. Obranná hra vypadá úplně jinak – pevná, s formací 4-1-4-1 a důrazem na protiútoky. Albánie hraje klidně, čte chyby soupeře a přechází do protiútoku. Tým se soustředí na křídlech, kde se vyvíjejí útoky, odrazujíce od absencí špičkových playmakerů v sestavě. V jejich strategii často vstupují odvážné střely, které končí útok bez ohledu na situaci.

Reprezentace Albánie na Euro-2024 představuje směs chaotické útočné strategie a pevné obrany pod vedením trenéra Silvinja. Ve skupině s takovými velikány jako Španělsko, Chorvatsko a Itálie čeká Albánce obtížné zkoušky. Nicméně i jeden remízový zápas v těchto třech utkáních by mohl být pro tým velkým úspěchem. S unikátním přístupem k hře a schopností vytvářet neočekávané situace může tým Albánie být tou “tmavou koníčkou” turnaje, schopnou způsobit senzaci. V předvečer soutěže stojí za to očekávat nekonvenční rozhodnutí a emotivní fotbal od “Červeno-černých” na hřištích Mistrovství Evropy.

Support Prague Morning!

We are proud to provide our readers from around the world with independent, and unbiased news for free.

Our dedicated team supports the local community, foreign residents and visitors of all nationalities through our website, social media and newsletter.

We appreciate that not everyone can afford to pay for our services but if you are able to, we ask you to support Prague Morning by making a contribution – no matter how small 🙂 .

Tell more about your business

Tell us about your.

Tell us about your.

Tell us about your.

Tell us about your.

Tell us about your.

Thank You, It`s All Good

We will come back to you within 24 housr with our proporsal

Tell us about your.